Міністерство закордонних справ України

Київ 17:05

Заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця провів зустріч з лідерами двох найбільших політичних груп в Парламентській Асамблеї Ради Європи

21 січня 2020, 15:33

20 січня 2020 року Заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця прийняв Алєксандра Почея, Голову Групи європейської народної партії в ПАРЄ, та Франка Швабе, Голову Групи соціалістів, демократів та зелених в ПАРЄ.

Сергій Кислиця наголосив на важливості виходу Ради Європи з існуючої кризи та відновлення довіри до неї шляхом подолання шкоди, яка була завдана безумовним поверненням делегації РФ до Парламентської асамблеї Ради Європи. Він зазначив, що для Організації принципово важливим є забезпечення виконання Росією своїх статутних зобов’язань та вимог самої Асамблеї, включаючи припинення збройної агресії проти України, порушень прав людини на окупованих територіях та деокупацію Кримського півострова й окремих районів Донецької і Луганської областей.

Було  відзначено, що Рада Європи має залишатися авторитетним джерелом правових стандартів у сфері демократії, верховенства права, прав людини, соціальної єдності для усіх, без винятку, її членів.

У цьому контексті українська сторона наголосила, що не підтримуватиме жодні рішення, які послаблюватимуть можливості Організації реагувати на порушення державами-членами принципів та цілей Ради Європи. 

Окремо було відзначено, що МЗС України, зокрема своєю роботою у Комітеті Міністрів РЄ, буде і надалі демонструвати відданість добросовісному виконанню своїх міжнародно-правових зобов’язань, які випливають з повноправного членства нашої держави в Раді Європи.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes