Міністерство закордонних справ України

Київ 16:55

Вадим Пристайко зустрівся зі спецпосланником Президента Ірану з розслідування катастрофи українського літака

20 січня 2020, 20:38

20 січня 2020 року Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко зустрівся зі спеціальним посланником Президента Ірану з питань, пов’язаних з розслідуванням катастрофи українського літака Боїнг-737, що сталася 8 січня ц.р. під Тегераном, Міністром доріг та містобудування Ісламської Республіки Іран Мохаммадом Есламі.
 

У ході зустрічі Міністр закордонних справ України зазначив, що питання прозорого та неупередженого розслідування авіакатастрофи та справедливого покарання усіх винних у цій трагедії перебуває у центрі уваги не лише родин загиблих, але й усього українського суспільства, світової громадськості та міжнародних партнерів нашої держави. І саме тому для України надзвичайно важливою є широка та відкрита співпраця з Іраном у розслідуванні усіх обставин інциденту.

Мохаммад Есламі від імені іранського уряду висловив співчуття рідним та близьким загиблих у авіакатастрофі під Тегераном та запевнив у готовності до конструктивної взаємодії задля забезпечення всебічного та об’єктивного розслідування усіх обставин трагічної події.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes