Міністерство закордонних справ України

Київ 17:14

Вадим Пристайко провів зустріч з Діючим головою ОБСЄ, Прем’єр-міністром, Міністром європейських і закордонних справ Албанії Еді Рамою

20 січня 2020, 15:57

20 січня 2020 року Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко провів зустріч з Діючим головою ОБСЄ, Прем’єр-міністром, Міністром європейських і закордонних справ Албанії Еді Рамою.

Вадим Пристайко привітав наміри Албанського головування приділяти пріоритетну увагу мирному врегулюванню російсько-українського конфлікту на основі норм міжнародного права, принципів та зобов’язань ОБСЄ. «Триваюча збройна агресія РФ на Донбасі та незаконна окупація АР Крим і міста Севастополь продовжують підривати основи європейської безпеки», - наголосив Міністр.

В.Пристайко запевнив, що Україна виступатиме надійним партнером у питаннях імплементації пріоритетів Албанського головування ОБСЄ у 2020 році, серед яких, зокрема, забезпечення дотримання усіх Гельсінських принципів ОБСЄ, включаючи повагу суверенітету та територіальної цілісності, а також повагу прав людини та основоположних свобод в регіоні ОБСЄ.

Міністр підтвердив підтримку з боку України діяльності Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні у рамках її мандату та відзначив відданість і професіоналізм персоналу СММ. Співрозмовники відзначили важливість забезпечення можливості СММ ефективно виконувати її мандат, зокрема у контексті виконання домовленостей лідерів Нормандської четвірки в Парижі минулого грудня.

Сторони також обговорили широкий спектр питань українсько-албанських відносин, у тому числі відкриття дипломатичних місій України в Албанії та Албанії в Україні.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes