Міністерство закордонних справ України

Київ 17:11

Заява МЗС України у зв’язку з незаконним візитом президента РФ В.Путіна до тимчасово окупованої РФ території України – Автономної Республіки Крим та м.Севастополь

10 січня 2020, 11:55

Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв’язку з черговим неузгодженим з Україною візитом президента Російської Федерації Володимира Путіна на тимчасово окуповану Російською Федерацією частину території України – Автономну Республіку Крим та місто Севастополь.

09 січня 2020 року з метою спостереження за незаконними навчаннями Північного і Чорноморського флотів Російської Федерації біля берегів тимчасово окупованого Кримського півострову.

Крим і Севастополь є невід’ємною частиною суверенної території України, і жодні поїздки російських посадовців не змінять їх статус, закріплений у Конституції України та визнаний міжнародним співтовариством.

Міністерство закордонних справ України вважає, що мілітаризація Кримського півострова становить серйозну загрозу європейській безпеці.

У зв’язку з незаконним візитом В.Путіна до АР Крим і м. Севастополь російському зовнішньополітичному відомству передано ноту протесту.

Останні заяви та коментарі

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes