Міністерство закордонних справ України

Київ 02:00

Коментар Речниці МЗС України Катерини Зеленко щодо неприпустимості відвідування громадянами України окупованих територій Азербайджану і Грузії у порушення законодавства цих країн

27 вересня 2019, 12:34

У зв’язку з неодноразовими зверненнями наших партнерів хотіли б нагадати, що на веб-сторінці МЗС розміщено інформацію щодо порядку в’їзду/виїзду громадян України на/з території іноземних держав.

 

Це, зокрема, стосується порядку в’їзду на окуповану територію Нагірного Карабаху (Азербайджанська Республіка) і прилеглих до нього районів, а також порядку в’їзду на окуповану територію Абхазії та Цхінвальського регіону/Південної Осетії (Грузія).

Україна незмінно підтримує суверенітет і територіальну цілісність Азербайджанської Республіки і Грузії у межах їх міжнародно визнаних кордонів.

Міністерство закордонних справ України наполегливо рекомендує громадянам України при прийнятті рішення відвідати окуповані території Нагірного Карабаху, Абхазії та Цхінвальського регіону/Південної Осетії, а також прилеглих до них районів керуватися законодавством Азербайджанської Республіки і Грузії.

Порушення цього законодавства тягне за собою адміністративну і кримінальну відповідальність.

Під час здійснення будь-яких закордонних подорожей також рекомендуємо користуватися створеним МЗС сервісом добровільної реєстрації українських громадян під час подорожей за кордон – «ДРУГ».

Останні брифінги

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes