Міністерство закордонних справ України

Київ 02:52

Вибори до Верховної Ради України, 2019 р.

Громадянам України, які тимчасово перебувають в РФ та мають паспорти громадянина України (т.з. «внутрішній українській паспорт»), рекомендуємо голосувати за місцем своєї реєстрації в Україні.

Звертаємо увагу громадян України, які постійно проживають або тимчасово перебувають за кордоном, на необхідність завчасно подбати про включення до списків виборців на виборчих дільницях, на яких вони планують голосувати.

Для того, щоб дізнатися, чи включено виборця до Державного реєстру виборців, та перевірити, чи правильно вказано в Державному реєстрі виборців прізвище, ім’я, по батькові та виборчу адресу виборця можна за допомогою он-лайн сервісу «Особистий кабінет виборця» (https://www.drv.gov.ua/ords/f?p=111:LOGIN) на веб-сторінці «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua). Для цього потрібно зареєструватися в «Особистому кабінеті виборця» і зробити відповідний запит. Орієнтовно протягом однієї доби виборець отримає відомості щодо своїх даних у Державному реєстрі виборців на електронну адресу, вказану при реєстрації.

Для зручності виборців та їх поінформованості про порядок включення до списків виборців за кордоном розроблено пам'ятку - алгоритм дій виборця.»

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes