Міністерство закордонних справ України

Київ 04:44

Український інститут

Наказ №540 "Про затвердження Статуту державної установи "Український інститут"

Наказ №21 "Про експертну комісію державної установи "Український інститут"

Щодо прийняття пропозицій до складу конкурсної комісії, яка обиратиме директора Українського інституту.


01.02.18

31 січня 2018 року завершився термін подання заявок на участь у відборі членів комісії, яка обиратиме майбутнього директора Українського інституту. Остання заява надійшла вчора о 22.44 вечора. Ми дякуємо всім, хто нас підтримує у цьому нелегкому процесі, ми прислухаємося до Ваших компетентних порад та рекомендацій.

Наразі завершується обробка даних всіх претендентів. Засідання експертної комісії відбудеться протягом наступного тижня. Списки кандидатів в члени конкурсної комісії буде оприлюднено на сайті МЗС України.

Щиро вдячні,
Ваша команда культурної дипломатії МЗС


02.02.18

Пропонуємо на ознайомлення списки кандидатів у конкурсну комісію, яка обиратиме директора державної установи “Український інститут”. 

Наказ №52 від 02.02.2018 року Про внесення змін до наказу МЗС від 17.01.2018 № 21 «Про Експертну комісію державної установи » «Український інститут».


06.02.18

До Вашої уваги проект Протоколу засідання експертної комісії, яке відбулося 2 лютого 2018 року, з результатами голосування щодо складу конкурсної комісії державної установи “Український інститут”.


15.02.18

Наказ №82 "Питання діяльності державної установи "Український інститут"", яким затверджується склад конкурсної комісії, яка обиратиме директора Українського інституту.


01.03.18

Наказ про затвердження нової редакції Статуту ДУ “Український інститут”


12.03.18

Наказ №115 від 12 березня 2018 року про оголошення початку конкурсу на посаду Генерального директора Державної установи «Український інститут», до наказу додаються Витяг зі Статут та Протокол №1 засідання конкурсної комісії від 1 березня 2018 року 

Умови проведення конкурсу на посаду Генерального директора Державної установи «Український інститут»


13.03.18

Умови конкурсу у форматі pdf-презентації


Перелік міжнародних сертифікатів знання англійської, французької, німецької, іспанської мов, результати яких визнаються в рамках проведення конкурсу на посаду Генерального директора Українського інституту.


29.03.18

Конкурс на посаду керівника Українського інституту

 

FAQ (часті запитання)

1.      Хто може подавати заявку для участі у конкурсі?

Громадянин України з повною вищою освітою, бажано гуманітарного спрямування, який вільно володіє державною мовою, а також володіє іноземними мовами (одна з мов на рівні не нижче В2, друга - В1).

2.      Чи є особливі вимоги до кандидата?

Кандидат повинен мати досвід у галузі культури та/або комунікацій, зокрема і міжнародних проектів. Загалом управлінський досвід - від 3 років, а в управлінні проектами, релевантними діяльності Інституту, - від 6 років.

3.      Які документи треба подавати для участі у конкурсі?

-          Копію паспорта громадянина України;

-          Оригінал письмової заяви у довільній формі про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади генерального директора Інституту та згодою з умовами проведення конкурсного відбору;

-          Презентація концепції розвитку Інституту та закордонних філій;

-          CV;

-          Есе «Моя роль в управлінні «Українським інститутом»;

-          Копії документів про повну вищу освіту та підвищення кваліфікації;

-          Копії документів про рівень володіння іноземними мовами;

-          Копії документів, які би підтверджували відповідність умовам конкурсу.

4.      Які документи треба подавати для підтвердження рівня володіння іноземними мовами? Сертифікати IELTS, Toefl?

Міжнародні сертифікати, перелік яких розміщений на сайті. Пройти тестування на визначення рівня володіння іноземною мовою також можна в Дипломатичній академії імені Геннадія Удовенка при МЗС України. Це можна буде зробити через кілька днів після закінчення терміну подачі документів.

5.      Чи потрібно підтверджувати вільне володіння українською мовою?

Документального підтвердження не потрібно. Оцінка володіння кандидатом українською мовою проводитиметься конкурсною комісією (КК) під час співбесіди на основі його презентації.

6.      Що має міститися у презентації концепції розвитку Українського інституту?

Жорстких обмежень немає. Важливо зазначити наступне: бачення цілей Інституту на короткострокову та середньострокову перспективу (1 та 3 роки), роботи філій за кордоном, штату установи та розподілу обов’язків, механізму відбору проектів, які підтримуватиме УІ, логотипу (ідея може бути в описовому форматі) і сайту (структура), основні завдання та механізми комунікації, можливості фандрейзингу.  Важливо вказати попередній досвід в реалізації міжнародних проектів (Де? Коли? З якими партнерами? Охоплення аудиторії?) та публікації в ЗМІ, бажано іноземних (стосовно реалізованих проектів), власні публікації у разі наявності.

7.      У якій формі подавати документи?

Пакет документів подається одночасно в електронному та паперовому вигляді.

8.      Куди надсилати документи?

Документи в елекронному вигляді надсилаються на електронну адресу ui.konkurs@mfa.gov.ua. Документи у паперовому вигляді надсилаються поштою за адресою: 01018, м.Київ, Михайлівська площа,  1, Міністерство закордонних справ України, з позначкою «на конкурс ДУ «УІ» чи подаються особисто через поштову скриньку «КОНКУРС/Український інститут», яка встановлена у приміщенні МЗС за вищезазначеною адресою, під’їзд № 3.

9.      Строк подачі документів?

До 11.04.2018 р., 18:00.

10.  Хто і як розглядає заявки кандидатів?

Незалежна КК отримує заявки кандидатів по мірі їх надходження, перевіряє наявність всіх необхідних документів та відповідність кандидата вимогам конкурсу. Якщо всі умови виконані, то кандидата запрошують на співбесіду з КК, яка відбудеться 16-18 квітня.

11.  Як кандидатів оцінюватимуть на співбесіді?

КК оцінюватиме концепцію розвитку УІ, яку презентує кандидат, та наявність у нього компетенцій, зазначених в умовах конкурсу. Методику оцінки кандидатів КК визначить самостійно на своєму попередньому засіданні. За результатами співбесіди КК визначить 3 переможців.

12.  Хто обере одного переможця?

Наглядова рада разом з Державним секретарем МЗС. Зараз вона в процесі формування. До її складу увійдуть авторитетні громадські та культурні діячі, а також представники від МЗС, МОН, Мінкульту, МІП.

13.  Чи буде керівник держслужбовцем?

Ні. При прийомі на роботу з керівником укладається контракт.

14.  Чим буде займатися керівник?

Перш за все керівник відповідатиме за креативний напрямок діяльності УІ (розробка стратегії роботи установи та її філій, започаткування та розвиток програм і проектів). В його обов’язки також входитимуть представницькі та адміністративні функції, зокрема вчинення дій від імені Інституту, укладання господарських договорів та інших правочинів.

15.  Чи буде керівник обтяжений бюрократичними процедурами?

Ні, для виконання більшості “бюрократичних” функцій передбачається посада виконавчого директора. За конкурсом МЗС шукає керівника, який за посадою буде генеральним директором.

16.  В чому відмінність генерального директора від виконавчого директора?

Генеральний директор – керівник УІ та його філій, який відповідає за креативний напрямок роботи і має виключне право підпису. Виконавчий директор – по суті адміністративно-господарський заступник, який веде докуметацію та робочу комунікацію з органами державної влади. 

17.  Хто призначатиме виконавчого директора?

Виконавчого директора призначає Державний секретар МЗС.

18.  На який період обирають керівника?

На період до 3 років згідно з контрактом. Далі буде оголошено новий конкурс, в якому керівник, за бажанням, зможе брати участь.

19.  Яка зарплата передбачається для керівника?

Ринкова у рамках державних установ :) Ми усвідомлюємо, що вона має бути вищою і готуємо документи на подання Кабінет Міністрів щодо застосовування спеціальних умов оплати праці для працівників Українського інституту.

20.  Який штат УІ передбачено?

До кінця 2018 р. передбачено 12 осіб. На 2019 р. керівник самостійно подаватиме пропозиції щодо укомплектування базового штату для роботи.

21.  Чи передбачається взаємодія УІ з іншими культурними інституціями в Україні (Центр Довженка, Інститут книги) та за кордоном (Британська рада, Інститут-Ґете)?

Культурні інституції в Україні також мають “іноземний елемент” у своїй роботі,  тому в цьому контексті УІ має налагоджувати з ними взаємодію. З приводу культурних інституцій за кордоном, то вони є важливими партнерами в організації роботи представництв УІ у відповідних країнах.

22.  Який бюджет УІ?

20 мільйонів гривень на 2018 р. На 2019 р. керівник самостійно подаватиме пропозиції.


Протокол № 2 від 16-17 квітня 2018 року засідання Конкурсної комісії з обрання Генерального директора Державної установи “Український інститут”


Протокол № 3 від 18 квітня 2018 року засідання Конкурсної комісії з обрання Генерального директора Державної установи “Український інститут”


Наказ № 181 від 20.04.2018 року  про створення Наглядової ради ДУ “Український інститут”

30.11.18

Наказ № 512 від 30.11.2018 року про внесення змін до складу Наглядової ради державної установи "Український інститут", затвердженного Наказом МЗС від 20.04.2018 №181 

Наказ № 1539 від 17.08.2018 року щодо призначення В.П.Шейка


18.02.19

Наказ № 65 від 18.02.2019 року Про внесення змін до наказу МЗС від 20.04.2018 № 181.


Інформуємо про оновлення контактних даних ДУ «Український інстиут»:

Юридична адреса: 01001, Київ, вул. Велика Житомирська, 2

Тел.: +38 (044) 270 53 78+38 (044) 299 97 47

Веб-сайт: http://ui.org.ua;

E-mail: contact@ui.org.ua;

Facebook: https//www.facebook.com/UkrainianInstitute;

Instagram: https//www.instagram.com/Ukrainian_institute;

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes