Міністерство закордонних справ України

Київ 04:57

Режим в'їзду до іноземних країн для громадян України

А

Австралія

Режим в'їзду: Візовий

Поради подорожуючим: Австралія

Австрія

Азербайджан

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Азербайджанської Республіки про безвізові поїздки громадян від 14.02.2002 р.

Поради подорожуючим: Азербайджан

Албанія

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів (дипломатичний, службовий паспорт); до 90 днів протягом 180 днів (паспорт громадянина України для виїзду за кордон)

Угода між Урядом України та Урядом Республіки Албанія про безвізові поїздки громадян по дипломатичних та службових паспортах від 19.04.2002 р.

Угода між Кабінетом Міністрів України та Радою Міністрів Республіки Албанія про взаємне скасування візових вимог від 04.11.2016 р.

Алжир

Режим в'їзду: Візовий. 

Поради подорожуючим: Алжир

Ангола

Режим в'їзду: Візовий.

Поради подорожуючим: Ангола

Андорра

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, біометричних службового або паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів

Поради подорожуючим: Андорра

Антигуа і Барбуда

Режим в’їзду: Безвізовий - для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, посвідчення особи моряка, посвідчення особи на повернення в Україну (тільки для повернення в Україну).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Антигуа і Барбуди про взаємне скасування візових вимог

Поради подорожуючим: Антигуа і Барбуда

Аргентина

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів (за дипломатичним паспортом, службовим паспортом); до 90 днів з метою туризму або здійснення іншої неприбуткової діяльності (за паспортом громадянина України для виїзду за кордон, проїзним документом дитини)

Угода між Урядом України та Урядом Аргентинської Республіки про відмову від віз для осіб, що користуються дипломатичними, службовими або офіційними паспортами, від 27.10.1995 р.

Угода між Урядом України та Урядом Аргентинської Республіки про скасування віз від 20.04.2011 р.

Поради подорожуючим: Аргентина

Афганістан

Режим в'їзду: Візовий. 

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Афганістан

 

Б


Багамські острови

Режим в'їзду: Візовий. Громадяни України, які мають дозвіл на постійне проживання в США (Green Card) або Канаді, можуть в'їжджати і перебувати в державі без віз строком до 30 днів.

Детальніше про вимоги до вїзду іноземців до Багамських островів – на урядовій веб-сторінці країни.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Багами

Бангладеш

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон. Детальніше про оформлення віз по прибутті – за цим посиланням.

Поради подорожуючим: Бангладеш

Барбадос

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 28 днів з метою туризму

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Барбадос

Бахрейн

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення e-візи (строком до 1 місяця) для громадян України, які мають дозвіл на проживання в країнах Перської затоки. Детальніше – за цим посиланням.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Бахрейн

Беліз

Режим в'їзду: Візовий. Громадяни України, які мають дійсну багаторазову візу США або дійсний дозвіл на постійне проживання в США чи дійсну багаторазову шенгенську візу, оформлену державою-учасницею ЄС, можуть в’їжджати до Белізу з туристичною метою та перебувати в країні без візи строком до 30 днів за паспортним документом, який має бути дійсним принаймні 6 місяців з дати запланованого в'їзду до Белізу. Детальніше про вимоги до в'їзду іноземців до Белізу – за цим посиланням.

Поради подорожуючим - Беліз

Бельгія

Бенін

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення е-візи, детальніше – за цим посиланням.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Бенін

Білорусь

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини, паспорт громадянина України).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів (до 30 днів без реєстрації)

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про безвізові поїздки громадян від 12.06.2009 р.

Угода між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Білорусь про порядок перетинання українсько-білоруського державного кордону громадянами, які проживають у прикордонних районах від 12.12.1998 р.

Поради подорожуючим: Білорусь

Болгарія

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, біометричних службового або паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів

Угода між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз від 18.06.2007р.

Угода між Україною та Європейським Союзом про внесення змін до Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз від 23.07.2012 р.

Regulation (EU) 2017/850 of the European Parliament and of the Council of 17 May amending Regulation (EC) No 539/2001 listing the third countries whose nationals must be in possession of visas when crossing the external borders and those whose nationals are exempt from that requirement

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Болгарія про взаємні поїздки громадян від 15.11.2001р. (застосовується в частині, що не суперечить положенням Угоди між Україною та ЄС про спрощення оформлення віз, окрім безвізових поїздок власників службових паспортів)

Поради подорожуючим: Болгарія

Болівія

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пункті пропуску через кордон (строком до 30 днів) на підставі зворотнього авіаквитка та документів про достатнє фінансове забезпечення.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Болівія

Боснія і Герцеговина

Режим в'їзду:  Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини).

Дозволений строк безвізового перебування: до 30 днів протягом 2х місяців від дати першого в’їзду

Угода (у формі обміну нотами) про взаємні поїздки громадян від 12.03.2002 р.

Угода між Кабінетом Міністрів України та Радою Міністрів Боснії і Герцеговини про умови взаємних поїздок громадян від 15.04.2011 р.

Поради подорожуючим: Боснія і Герцеговина

Ботсвана

Режим в'їзду: Візовий.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Ботсвана

Бразилія

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон) для туристичних та ділових поїздок.

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів

Угода між Урядом України та Урядом Федеративної Республіки Бразилія про умови взаємних безвізових поїздок громадян з дипломатичними та службовими паспортами від 25.10.1995 р.

Угода між Урядом України та Урядом Федеративної Республіки Бразилія про часткову відмову від віз від 02.12.2009 р.

Поради подорожуючим: Бразилія

Бруней Даруссалам

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 30 днів (за паспортом громадянина України для виїзду за кордон); до 14 днів (за дипломатичним паспортом, службовим паспортом)

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Брунею Даруссаламу про безвізові поїздки власників дипломатичних, службових та офіційних паспортів (у формі обміну нотами) від 27.12.2004 р. 

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Його Величності Султана і Янг Ді-Пертуана Брунею Даруссаламу про взаємне скасування віз для громадян, які користуються паспортами для виїзду за кордон, (у формі обміну нотами) від 30.03.2011 р.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Бруней Даруссалам

Буркіна-Фасо

Режим в'їзду: Візовий.

Поради подорожуючим: Буркіна-Фасо

Бурунді

Режим в'їзду: Візовий.  

Поради подорожуючим: Бурунді

Бутан

Режим в'їзду: Візовий.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Бутан

 

В


Вануату

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон) для поїздок з туристичною метою.

Дозволений строк безвізового перебування: до 30 днів

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Вануату

Ватикан

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, біометричних службового або паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Ватикан

Венесуела

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта). Візовий (для пред’явників паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів (за дипломатичним паспортом, службовим паспортом)

Угода між Урядом України та Урядом Боліварської Республіки Венесуела про відмову від віз для громадян, які користуються дипломатичними та службовими паспортами, від 23.02.2006 р.

Поради подрожуючим: Венесуела

В'єтнам

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта моряка). Візовий (для пред’явників паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів (за дипломатичним паспортом, службовим паспортом); до 30 днів (за паспортом моряка)

Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон (для поїздок з туристичною метою), детальніше – за цим посиланням.

Угода між Урядом України та Урядом Соціалістичної Республіки В’єтнам про умови взаємних безвізових поїздок громадян від 21.10.1993 р.

Поради подорожуючим: В’єтнам

Вірменія

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Вірменія про безвізові поїздки громадян від 23.12.1999 р.

Поради подорожуючим: Вірменія

 

Г


Габон

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення е-візи, детальніше – за цим посиланням.

Поради подорожуючим: Габон

Гаїті

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини) для поїздок з туристичною метою.

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Гаїті

Гайана

Режим в'їзду: Візовий.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Гайана

Гамбія

Режим в'їзду: Візовий

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Гамбія

Гана

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон (за попереднім узгодженням з імміграційною службою країни).

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Гана

Гватемала

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини) для поїздок з туристичною метою.

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Гватемала

Гвінея

Режим в'їзду: Візовий. 

Поради подорожуючим: Гвінея

Гвінея-Бісау

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення е-візи, детальніше – за цим посиланням.

Поради подорожуючим: Гвінея-Бісау

Гондурас

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини) для поїздок з туристичною метою.

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів

Поради подорожуючим: Гондурас

Гренада

Режим в’їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон (за попередньо отриманим через дипломатичну установу Гренади дозволом Офісу з питань імміграції та паспортів країни на в'їзд), детальніше – за цим посиланням.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Гренада

Греція

Грузія

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів

Угода між Кабінетом Міністрів України та Виконавчою Владою Грузії про безвізові поїздки громадян від 31.03.1999 р.

Поради подорожуючим: Грузія

 

Д


Данія

Джибуті

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон (для поїздок з туристичною метою) за наявності проїзного документа, дійсного протягом 6 місяців з дати в'їзду до країни, та зворотнього квитка.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Джибуті

Домініка (Співдружність)

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 13.11.2019 р. - до 21 дня для поїздок з туристичною метою або в рамках транзитного проїзду (за наявності зворотнього квитка);

з 13.11.2019 р. - до 90 днів протягом 180 днів.

Угода між Урядом України та Урядом Співдружності Домініки про скасування візових вимог від 15.05.2019 р. (набирає чинності 13.11.2019 р.)

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Домініка

Домініканська Республіка

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон) для поїздок з туристичною метою.

При цьому, в'їзд до країни здійснюється за  туристичною карткою, яка оформлюється заздалегідь (онлайн) або в пунктах перетину кордону на підставі проїзного документа (має бути дійсним протягом строку, що вдвічі перевищує строк перебування в країні).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів (за дипломатичним паспортом, службовим паспортом); до 30 днів (за паспортом громадянина України для виїзду за кордон та туристичною карткою)

Угода між Урядом України та Урядом Домініканської Республіки про відмову від віз для громадян, які користуються дипломатичними та службовими паспортами, від 25.09.2002 р.

Поради подорожуючим: Домінікана

 

Е


Еквадор

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон) для поїздок з туристичною метою.

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Еквадор

Екваторіальна Гвінея

Режим в'їзду: Візовий.

Поради подорожуючим: Екваторіальна Гвінея

Еритрея

Режим в'їзду: Візовий.

Поради подорожуючим: Еритрея

Естонія

Ефіопія

Режим в'їзду: Візовий.

Можливе оформлення е-візи для поїздок:

- з туристичною метою (строк дії е-візи - 30 або 90 днів),

- з метою участі у міжнародних конференціях, які проводяться на території Ефіопії (строк дії е-візи - 30 днів),

- з метою здійснення журналістської діяльності (строк дії е-візи - 1 місяць),

- працевлаштування в Ефіопії на запрошення державних органів країни, дипломатичних представництв іноземних держав / представництв міжнародних організацій в Ефіопії, ефіопських юридичних осіб, іноземних компаній, що розташовані на території країни (строк дії е-візи – 1 місяць).

Детальніше – за цим посиланням.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Ефіопія

 

Є


Єгипет

Режим в’їзду: Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта), візовий для пред’явників паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини.

Можливе оформлення туристичної візи в пунктах перетину кордону (строком до 30 днів). В аеропорту м.Шарм ель-Шейх безкоштовно оформлюється дозвіл на в’їзд та перебування з туристичною метою (дозволяє знаходитись на території провінції Південний Синай строком до 14 днів).

Можливе оформлення е-візи, детальніше – за цим посиланням.

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів (за дипломатичним паспортом, службовим паспортом)

Угода між Урядом України та Урядом Арабської Республіки Єгипет про звільнення від оформлення віз громадян, які користуються дипломатичними, службовими або спеціальними паспортами, від 07.12.2010 р.

Поради подорожуючим: Єгипет

Ємен

Режим в'їзду: Візовий

Поради подорожуючим: Ємен

 

З


Замбія

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон або е-візи, детальніше - за цим посиланням.

Поради подорожуючим: Замбія

Зімбабве

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон або е-візи, детальніше - за цим посиланням.

Поради подорожуючим: Зімбабве

 

І


Ізраїль

Індія

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта), візовий (для пред’явників службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзним документом дитини).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів (за дипломатичним паспортом)

Можливе оформлення е-візи (строком до 60 днів) для поїздок з туристичною, діловою метою, з метою відвідання друзів чи родичів або для короткострокового лікування. Детальніше - за цим посиланням.

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Індія про безвізові поїздки громадян, які користуються дипломатичними паспортами, від 25.11.2011 р.

Поради подорожуючим: Індія

Індонезія

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон) для поїздок з метою туризму, відвідання родини або друзів, культурного/наукового обміну, поїздок у службових справах, транзитного прямування.

Дозволений строк безвізового перебування: до 30 днів (за проїзним документом, який має бути дійсним протягом не менше 6 місяців з дати в'їзду)

Поради подорожуючим: Індонезія

Ірак

Режим в'їзду: Візовий.

Поради подорожуючим: Ірак

Іран

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта), візовий (для пред’явників паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини).

Дозволений строк безвізового перебування: до 30 днів (за дипалотичним паспортом, службовим паспортом)

Можливе оформлення е-візи (строком до 30 днів) для поїздок з туристичною метою, детальніше – за цим посиланням.

Меморандум про взаєморозуміння між Урядом України та Урядом Ісламської Республіки Іран з питань безвізових поїздок громадян з дипломатичними і службовими паспортами від 15.03.1993 р. 

Поради подорожуючим: Іран

Ірландія

Режим в'їзду: Візовий.

Громадяни України, які мають дійсну британську візу, можуть в’їжджати і перебувати в Ірландії без ірландської візи строком до 90 днів (за умови попереднього відвідання Сполученого Королівства), детальніше про умови спрощеного порядку в'їзду – за цим посиланням.

Поради подорожуючим: Ірландія

Ісландія

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, біометричних службового або паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Ісландія про спрощення оформлення віз від 25.09.2013 р. 

Regulation (EU) 2017/850 of the European Parliament and of the Council of 17 May amending Regulation (EC) No 539/2001 listing the third countries whose nationals must be in possession of visas when crossing the external borders and those whose nationals are exempt from that requirement

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Ісландія

Іспанія

Італія

 

Й


Йорданія

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон (для туристичних поїздок). Віза оформлюється безкоштовно за наявності попередньо придбаного «Єдиного туристичного квитка» (Jordanpass).

Поради подорожуючим: Йорданія

 

К


Кабо-Верде

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон (строком до 30 днів) для туристичних поїздок.

Поради подорожуючим: Кабо-Верде

Казахстан

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини) 

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 діб протягом 180 діб з дня першого перетину державного кордону

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Казахстан про взаємні поїздки громадян від 19.05.2000 р.

Поради подорожуючим: Казахстан

Камбоджа

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення е-візи, детальніше – за цим посиланням.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Камбоджа

Камерун

Режим в'їзду: Візовий.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Камерун

Канада

Режим в'їзду: Візовий. Безвізовий для громадян України-резидентів США (пред’явників Green Card).

Поради подорожуючим: Канада

Катар

Режим в’їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон), візовий (для пред'явників службового паспорта).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів (за дипломатичним паспортом, паспортом громадянина України для виїзду за кордон)

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Катар про звільнення від оформлення віз громадян, які користуються дипломатичними та спеціальними паспортами, від 28.11.2012 р.

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Катар про взаємне скасування візових вимог від 20.03.2018 р.

Поради подорожуючим: Катар

Кенія

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення е-візи, детальніше – за цим посиланням.

В'їзд до країни також можливий за т.зв. єдиною візою, оформленою відповідно до Угоди між Кенією, Руандою та Угандою щодо впровадження єдиної візи для іноземців (набрала чинності 01.01.2014 р.). Єдина віза дійсна для подорожі Кенією, Руандою та Угандою, та оформлюється як одноразова строком до 90 днів в пунктах пропуску через кордон або дипломатичним представництвом однієї з трьох країн.

Поради подорожуючим: Кенія

Киргизстан

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини) 

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 діб з дня перетину державного кордону

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Киргизької Республіки про взаємні поїздки громадян від 25.02.2004 р.

Поради подорожуючим: Киргизстан

Китай

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта моряка), візовий (для пред'явників паспорта громадянина України для виїзду за кордон) 

Дозволений строк безвізового перебування:

- до 90 діб з дня перетину кордону (за дипломатичним паспортом, службовим паспортом, паспортом моряка);

- до 30 днів (за паспортом громадянина України для виїзду за кордон) для перебування на території провінції Хайнань (для поїздок з туристичною метою строком до 30 днів);

- до 14 днів (за дипломатичним паспортом, службовим паспортом, паспортом громадянина України для виїзду за кордон) – для перебування на території Спеціального Адміністративного Району КНР Гонконг;

- до 144 годин (за паспортом громадянина України для виїзду за кордон) виключно в рамках транзиту через аеропорти, морські порти КНР та за умови наявності квитка до третьої країни і перебування виключно на території відповідних міст/ провінцій):

  • мм. Пекін, Шанхай, Гуанчжоу, Ченду, Циндао, Чуньцін, Шеньян, Сіань, Гуйлінь, Ханчжоу, Нанкін, Чанша, Харбін, Ухань, Далянь, Сямень, Тянцзінь і Куньмін;
  • провінції Гуандун, Чжецзян та Цзянсу.

Можливе оформлення візи (з дозволеним строком перебування до 30 днів) в міжнародних пунктах пропуску через кордон Спеціального Адімністративного Району КНР Аоминь (Макао).

Угода між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки про взаємні поїздки громадян від 31.10.1992 р. (зі змінами)

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Спеціального Адміністративного Району Гонконг Китайської Народної Республіки про взаємне скасування візових вимог від 04.09.2010 р.

Поради подорожуючим: Китай

Кіпр

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, біометричних службового або паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів

Можливе оформлення безкоштовної e-візи (для пред'явників паспорта громадянина України для виїзду за кордон) для перебування на Кіпрі не більше 90 днів за умови прямого перельоту з території України.

Угода між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз від 18.06.2007 р.

Угода між Україною та Європейським Союзом про внесення змін до Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз від 23.07.2012 р.

Regulation (EU) 2017/850 of the European Parliament and of the Council of 17 May amending Regulation (EC) No 539/2001 listing the third countries whose nationals must be in possession of visas when crossing the external borders and those whose nationals are exempt from that requirement

Поради подорожуючим: Кіпр

Кірибаті

Режим в'їзду: Візовий.

Поради подорожуючим: Кірибаті

Колумбія

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта), візовий (для пред'явників паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів (за дипломатичним паспортом, службовим паспортом)

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Колумбія про звільнення від оформлення віз громадян, які користуються дипломатичними, службовими та/або  офіційними паспортами від 27.08.2014 р.

Поради подорожуючим: Колумбія

Коморські острови

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон. 

Поради подорожуючим: Коморські острови

Конго (Демократична Республіка)

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в міжнародному аеропорту м.Кіншаса.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Конго

Конго (Республіка)

Режим в'їзду: Візовий.

Поради подорожуючим: Конго

Корея (Республіка)

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта), візовий (для пред'явників паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування:

- до 90 днів (за дипломатичним паспортом, службовим паспортом);

- до 30 днів (за умови транзитного прямування до США, Японії, Канади, Австралії чи Нової Зеландії і наявності в проїзних документах дійсних віз США, Японії, Канади, Австралії чи Нової Зеландії та зворотнього квитка), детальніше – за цим посиланням;

- до 30 днів для виключного перебування на острові Чечжудо (за умови прямування на острів прямими авіарейсами і пароплавними маршрутами), детальніше – за цим посиланням.

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Корея про безвізові поїздки громадян, які користуються дипломатичними паспортами, від 25.05.2006 р.

Угода (у формі обміну нотами) між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Корея про взаємне спрощення режиму поїздок громадян від 25.05.2006 р.

Угода (у формі обміну нотами) між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Корея про внесення змін до Угоди (у формі обміну нотами) про видачу багаторазових в’їзних віз від 15 жовтня 2001 року, укладена 25.05.2006 р.

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Корея про звільнення від оформлення віз громадян, які користуються офіційними та службовими паспортами, від 23.09.2013 р.

Поради подорожуючим: Корея

Коста-Ріка

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів (за проїзним документом, який має бути дійсним протягом 3х місяців з дати планованого виїзду з Коста-Ріки). При виїзді з країни сплачується загальнообов'язковий збір у розмірі 29 дол.США.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Коста-Ріка

Кот-д'Івуар

Режим в’їзду: Візовий. Можливе оформлення е-візи (має оформлюватися до прибуття в Кот-д'Івуар з проставленням візи після прибуття в аеропорту м.Абіджан), детальніше – за цим посиланням.

 Поради подорожуючим: Кот-д'Івуар

Куба

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, для членів екіпажів морських та повітряних суден), безвізовий для пред’явників паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини для поїздок з метою лікування.

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів

Угода між Урядом України та Урядом Республіки Куба про умови взаємних поїздок громадян від 20.05.1995 р.

Поради подорожуючим: Куба

Кувейт

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта), візовий (для пред'явників паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 6 місяців (за дипломатичним паспортом, службовим паспортом)

Можливе оформлення візи в пункті пропуску через кордон в міжнародному аеропорту Кувейту або е-візи (строком до 90 днів для поїздок з туристичною метою). Детальніше – за цим посиланням.

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Кувейт про звільнення від оформлення віз громадян, які користуються дипломатичними, службовими або спеціальними паспортами, від 19.12.2013 р.

Поради подорожуючим: Кувейт

 

Л


Лаос

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта), візовий (для пред'явників паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів (за дипломатичним паспортом, службовим паспортом)

Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон (строком до 30 днів)

Угода між Урядом СРСР та Урядом Лаоської Народно-Демократичної Республіки про безвізовий режим для громадян обох держав, які здійснюють службові поїздки по дипломатичним або службовим паспортам, від 20.12.1984 р.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Лаос

Латвія

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, біометричних службового або паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів

Угода між Урядом України і Урядом Латвійської Республіки про взаємні поїздки громадян від 24.07.1997 р. (зміни внесені Угодою у формі обміну нотами від 16.01.2009 р.) - застосовується в частині, що не суперечить положенням Угоди між Україною та ЄС про спрощення оформлення віз.

Угода між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз від 18.06.2007 р.

Угода між Україною та Європейським Союзом про внесення змін до Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз від 23.07.2012 р.

Regulation (EU) 2017/850 of the European Parliament and of the Council of 17 May amending Regulation (EC) No 539/2001 listing the third countries whose nationals must be in possession of visas when crossing the external borders and those whose nationals are exempt from that requirement

 Поради подорожуючим: Латвія

Лесото

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення е-візи, детальніше – за цим посиланням

Поради подорожуючим: Лесото

Литва

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, біометричних службового або паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів

Угода між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз від 18.06.2007р.

Угода між Україною та Європейським Союзом про внесення змін до Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз від 23.07.2012 р.

Regulation (EU) 2017/850 of the European Parliament and of the Council of 17 May amending Regulation (EC) No 539/2001 listing the third countries whose nationals must be in possession of visas when crossing the external borders and those whose nationals are exempt from that requirement

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Литовської Республіки про поїздки громадян від 25.02.2004 р.(застосовується в частині, що не суперечить положенням Угоди між Україною та ЄС про спрощення оформлення віз)

Угода між Урядом України та Урядом Литовської Республіки про взаємну відмову від візового режиму для громадян обох держав, які мають дипломатичні або службові паспорти, від 28.03.1995 р.

Поради подорожуючим: Литва

Ліберія

Режим в'їзду: Візовий.

Поради подорожуючим: Ліберія

Ліван

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення безкоштовної візи (строком до 1 місяця) в пунктах перетину кордону для поїздок з туристичною метою.

Поради подорожуючим: Ліван

Лівія

Режим в'їзду: Візовий.

Поради подорожуючим: Лівія

Ліхтенштейн

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, біометричних службового або паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів

Поради подорожуючим: Ліхтенштейн

Люксембург

 

М


Маврикій

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів

Поради подорожуючим: Маврикій

Мавританія

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пункті перетину кордону в міжнародному аеропорту м.Нуакшот.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Мавританія

Мадагаскар

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пункті пропуску через кордон в міжнародному аеропорту м.Антананаріву.

Поради подорожуючим: Мадагаскар

Малаві

Режим в'їзду: Візовий.

Поради подорожуючим: Малаві

Малайзія

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини)

Дозволений строк безвізового перебування: до 30 днів для поїздок з туристичною, діловою чи приватною метою за проїзним документом, який має бути дійсним протягом більш ніж 6 місяців з дати в'їзду

Поради подорожуючим: Малайзія

Малі

Режим в'їзду: Візовий.

Поради подорожуючим: Малі

Мальдіви

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення безкоштовної візи (строком до 30 днів) в пунктах пропуску через кордон, детальніше – за цим посиланням.

Поради подорожуючим: Мальдіви

Мальта

Марокко

Режим в'їзду: Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта), візовий (для пред'явників паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів (за дипломатичним паспортом, службовим паспортом)

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Королівства Марокко про безвізові поїздки громадян України і підданих Королівства Марокко, які користуються дипломатичними, службовими та спеціальними паспортами, від 22.09.2008 р.

Поради подорожуючим: Марокко

Маршаллові острови

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон (строком до 30 днів) для поїздок з туристичною метою.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Маршаллові острови

Мексика

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта), візовий (для пред'явників службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів (за дипломатичним паспортом); до 180 днів (за службовим паспортом, паспортом громадянина України для виїзду за кордон, проїзним документа дитини) з туристичною або діловою метою, а також з метою транзитного проїзду за попередньо отриманим електронним дозволом на в'їзд до країни.

Від візових вимог (з дозволеним терміном перебування до 180 днів) звільняються громадяни, які мають дійсну візу США або візу, що надає право на постійне проживання в Японії, Сполученому Королівстві, Канаді або державах Шенгенської зони.

Можливе оформлення е-візи, детальніше – за цим посиланням.

Угода між Урядом України та Урядом Мексиканських Сполучених Штатів про безвізові поїздки громадян, які користуються дипломатичними паспортами, від 25.09.1997 р.

Поради подорожуючим: Мексика

Мікронезія

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон) для поїздок з туристичною і приватною метою.

Дозволений строк безвізового перебування: до 30 днів 

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Мікронезія

Мозамбік

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон (строком до 30 днів) для поїздок з туристичною метою.

Поради подорожуючим: Мозамбік

Молдова

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини, паспорт громадянина України).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про безвізові поїздки громадян від 18.05.2001 р.

Поради подорожуючим: Молдова

Монако

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, біометричних службового або паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів

Поради подорожуючим: Монако

Монголія

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, паспорта моряка) для поїздок з туристичною, діловою, приватною, службовою метою за умови надання документів, що підтверджують мету поїздки

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів

Угода між Урядом Союзу Радянських Соціалістичних Республік та Урядом Монгольської Народної Республіки про умови взаємних безвізових поїздок громадян від 20.12.1979 р.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Монголія

М’янма

Режим в'їзду: Візовий.

Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон в міжнародних аеропортах (Янгон, Мандалай та Нейпідо) строком від 1 до 70 днів (залежно від мети поїздки). Детальніше про оформлення віз по прибутті – за цим посиланням.

Можливе оформлення е-візи (для поїздок з туристичною та діловою метою), детальніше – за цим посиланням.

Поради подорожуючим: М'янма 

 

Н


Намібія

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини) для поїздок з туристичною метою

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів

Поради подорожуючим: Намібія

Науру

Режим в'їзду: Візовий.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Науру

Непал

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пункті пропуску через кордон в міжнародному аеропорту м.Катманду (строком до 90 днів) для поїздок з туристичною метою.

Поради подорожуючим: Непал

Нігер

Режим в'їзду: Візовий.

Поради подорожуючим: Нігер

Ніґерія

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пункті пропуску через кордон, детальніше – за цим посиланням

Поради подорожуючим: Нігерія

Нідерланди

Нікарагуа

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон) для поїздок з туристичною метою.

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Нікарагуа

Німеччина

Нова Зеландія

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення е-візи, детальніше – за цим посиланням.

Поради подорожуючим: Нова Зеландія

Норвегія

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, біометричних службового або паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Королівства Норвегія про спрощення оформлення віз від 13.02.2008 р.

Regulation (EU) 2017/850 of the European Parliament and of the Council of 17 May amending Regulation (EC) No 539/2001 listing the third countries whose nationals must be in possession of visas when crossing the external borders and those whose nationals are exempt from that requirement

Поради подорожуючим: Норгвегія

 

О


ОАЕ

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів (за дипломатичним паспортом, службовим паспортом); до 30 днів (за паспортом громадянина України для виїзду за кордон)

Меморандум про взаєморозуміння між Кабінетом Міністрів України та Урядом Об'єднаних Арабських Еміратів про взаємне скасування візових вимог від 02.11.2017 р.

Поради подорожуючим: ОАЕ

Оман

Режим в'їзду: Візовий

Поради подорожуючим: Оман

Можливе оформлення е-візи для поїздок з туристичною метою. Детальніше - www.evisa.rop.gov.om.

 

П


Пакистан

Режим в'їзду: Візовий.

Поради подорожуючим: Пакистан

Палау

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон (строком до 30 днів) для поїздок з туристичною метою.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Палау

Палестина

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон). В'їзд до Палестини здійснюється з території Йорданії, Єгипту або Ізраїлю.

Дозволений строк безвізового перебування: в рамках строку дії відповідної візи Йорданії, Єгипту або Ізраїлю

Інформація про Палестину на веб-платформі МЗС «ДРУГ»

Панама

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів (за дипломатичним паспортом, службовим паспортом); до 90 днів протягом 180 днів (за паспортом громадянина України для виїзду за кордон, проїзним документом дитини) з метою туризму або для здійснення іншої неприбуткової діяльності

Угода між Урядом України та Урядом Республіки Панама про безвізові поїздки громадян, які користуються дипломатичними, консульськими, службовими та спеціальними паспортами, від 20.09.2002 р.

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Панама про скасування віз від 26.09.2012 р.

Поради подорожуючим: Панама

Папуа-Нова Гвінея

Режим в'їзду: Візовий. 

Поради подорожуючим: Папуа-Нова Гвінея

Парагвай

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 6 календарних місяців з дати в'їзду для поїздок з метою туризму або здійснення іншої неприбуткової діяльності

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Парагвай про скасування віз від 22.11.2007 р.

Поради подорожуючим: Парагвай

Перу

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів (за дипломатичним паспортом, службовим паспортом); до 183 днів (за паспортом громадянина України для виїзду за кордон) за наявності документів, що підтверджують туристичну мету поїздки

Угода між Урядом України та Урядом Республіки Перу про скасування віз для громадян, які користуються дипломатичними, службовими та спеціальними паспортами, від 19.01.2004 р.

Поради подорожуючим: Перу

Південний Судан

Режим в'їзду: Візовий.

Поради подорожуючим: Південний Судан

Південно-Африканська Республіка

Режим в'їзду: Візовий.

Поради подорожуючим: ПАР

Північна Македонія

Режим в’їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів

22.12.2019 набирає чинності Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Північна Македонія про умови взаємних поїздок громадян від 12.07.2019, положеннями якої на постійній основі запроваджується безвізовий в’їзд, виїзд, транзитний проїзд та перебування громадян України та Республіки Північна Македонія на території іншої з держав за дійсними біометричними проїзними документами упродовж строку, що не перевищує 90 днів протягом 180 днів.

Угода також передбачає звільнення громадян України і Республіки Північна Македонія від вимоги оформлення довгострокових віз з метою працевлаштування, навчання, возз’єднання сім’ї та імміграції, а також скасування консульського збору за оформлення закордонними дипломатичними установами двох держав інших категорій довгострокових віз (за метою в’їзду) громадянам України і Республіки Північна Македонія.

До набрання Угодою чинності (тобто у період по 21.12.2019 включно) до громадян України застосовується Рішення Уряду Республіки Північна Македонія від 19.02.2019 р. «Про безвізовий режим на тимчасове перебування в Республіці Північна Македонія для громадян України» 
(діє до 15 березня 2020 року).

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Македонія про умови взаємних поїздок громадян від 06.02.2010 р.

Поради подорожуючим: Північна Македонія

Польща

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, біометричних службового або паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів

Угода між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз від 18.06.2007р.

Угода між Україною та Європейським Союзом про внесення змін до Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз від 23.07.2012 р.

Regulation (EU) 2017/850 of the European Parliament and of the Council of 17 May amending Regulation (EC) No 539/2001 listing the third countries whose nationals must be in possession of visas when crossing the external borders and those whose nationals are exempt from that requirement

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про умови поїздок громадян від 30.07.2003 р. (Зміни до Угоди додатково див. в Протоколі (616_099) від 30.11.2007 р.)

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про правила місцевого прикордонного руху від 28.03.2008р.

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про скасування оплати за оформлення національних віз від 06.06.2012 р.

Поради подорожуючим: Польща

Португалія

Пуерто-Рико

Режим в'їзду: Візовий

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Пуерто-Рико

 

Р


Російська Федерація

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини, паспорт громадянина України).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів

Угода між Урядом України та Урядом Російської Федерації про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації від 16.01.1997 р. Зміни до Угоди див. в Протоколі (643_281) від 30.10.2004р. та в Протоколі (643_330) від 26.02.2007р.

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про порядок перетинання українсько-російського державного кордону жителями прикордонних регіонів України та Російської Федерації від 18.10.2011 р.

Рекомендації МЗС громадянам України які планують поїздку до РФ

Поради подорожуючим: РФ

Руанда

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон (строком до 30 днів) для поїздок з туристичною метою, детільніше – за цим посиланням.

В'їзд до країни також можливий за т.зв. єдиною візою, оформленою відповідно до Угоди між Кенією, Руандою та Угандою щодо впровадження єдиної візи для іноземців (набрала чинності 01.01.2014 р.). Єдина віза дійсна для подорожі Кенією, Руандою та Угандою, та оформлюється як одноразова строком до 90 днів в пунктах пропуску через кордон або дипломатичним представництвом однієї з трьох країн.

Поради подорожуючим: Руанда

Румунія

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, біометричних службового або паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Румунії про умови взаємних поїздок громадян від 19.12.2003 р.(застосовується в частині, що не суперечить положенням Угоди між Україною та ЄС про спрощення оформлення віз, окрім безвізових поїздок власників службових паспортів)

(Зміни та доповнення до Угоди додатково див. Протокол (642_041) від 04.07.2006 р.)

Угода між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз від 18.06.2007р.

Угода між Україною та Європейським Союзом про внесення змін до Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз від 23.07.2012 р.

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Румунії про місцевий прикордонний рух від 02.10.2014 р.

Regulation (EU) 2017/850 of the European Parliament and of the Council of 17 May amending Regulation (EC) No 539/2001 listing the third countries whose nationals must be in possession of visas when crossing the external borders and those whose nationals are exempt from that requirement

Поради подорожуючим: Румунія

 

С


Сальвадор

Режим в'їзду: Безвізовий для поїздок з туристичною метою (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів

Поради подорожуючим: Сальвадор

Самоа

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пункті пропуску через кордон (строком до 60 днів) для поїздок з туристичною метою.

Поради подорожуючим: Самоа

Сан-Марино

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, біометричних службового або паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів

Поради подорожуючим: Сан-Марино

Сан-Томе і Принсипі

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон та е-візи (строком до 30 днів), детальніше – за цим посиланням.

Громадяни України, які мають дійсну візу США або дійсну шенгенську візу, можуть в'їжджати та перебувати в країні без віз строком до 15 днів за паспортом громадянина України для виїзду за кордон, дійсним протягом 3-х місяців з дати в'їзду.

Поради подорожуючим: Сан-Томе і Прінсіпі

Саудівська Аравія

Режим в'їзду: Візовий

Поради подорожуючим: Саудівська Аравія

Свазіленд

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон) для поїздок з туристичною метою.

Дозволений строк безвізового перебування: до 30 днів

Поради подорожуючим: Свазіленд

Сейшельські острови

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон) для поїздок з туристичною метою.

Дозволений строк безвізового перебування: до 30 днів

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Сейшельські острови

Сенегал

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред’явників паспорта громадянина України для виїзду за кордон), візовий для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта.

Можливе оформлення е-візи.

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів (за паспортом громадянина України для виїзду за кордон) за наявності зворотнього квитка та сертифікату про щеплення від жовтої лихоманки.

Поради подорожуючим: Сенегал

Сент-Вінсент і Гренадини

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 1 місяця

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Сент-Вінсент і Гренадини

Сент-Кіттс і Невіс

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федерації Святого Кристофера (Сент-Кіттс) і Невісу про взаємне скасування візових вимог від 22.09.2016 р.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Сент-Кіттс і Невіс

Сент-Люсія

Режим в'їзду: Візовий.

Оформлення візи не вимагається від пасажирів туристичних/круїзних лайнерів для 1-денного перебування в країні.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Сент-Люсія

Сербія

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів (за дипломатичним паспортом, службовим паспортом); до 30 днів протягом 60 днів від дати першого в’їзду (за паспортом громадянина України для виїзду за кордон, проїзним документом дитини)

Громадяни України, які мають дійсні шенгенські візи, візи Сполученого Корлівства та інших держав-членів ЄС або візи США, а також дозвіл на проживання у державах Шенгенської зони, державах-членах ЄС або США, можуть в'їжджати, виїжджати, прямувати транзитом і перебувати на території Сербії до 90 днів протягом 6 місяців від дати першого в'їзду, за умови, що термін перебування у Сербії не перевищуватиме строк дії відповідної візи або дозволу на проживання.

Порядок в’їзду громадян України на територію Косово (Сербія):

Сербськими компетентними органами наголошується на необхідності в’їзду до Косово і Метохії виключно через пункти пропуску через державний кордон Сербії; наявність в проїзному документі відміток косовських властей про перетин кордону може розглядатися як порушення міграційно-візового законодавства Сербії. У цьому зв’язку особи, які в’їхали до Косово не через територію центральної Сербії, зобов’язані спочатку виїхати з Косово до третьої країни, а потім в’їжджати до Сербії через сербські пункти пропуску на державному кордоні.

Угода між Кабінетом Міністрів України та Радою Міністрів Сербії і Чорногорії про безвізові поїздки власників дипломатичних та службових паспортів від 18.10.2004 р. 

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Сербія про відмову від візових вимог для громадян від 31.05.2011 р.

Поради подорожуючим: Сербія

Сьєрра-Леоне

Режим в'їзду: Візовий. 

Поради подорожуючим: Сьєрра-Леоне

Сирія

Режим в'їзду: Візовий.

Поради подорожуючим: Сирія

Сінгапур

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта), візовий для пред’явників паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів (за дипломатичним паспортом, службовим паспортом); до 96 годин (безвізовий транзит) за наявності авіаквитка до держави прямування та підтвердження достатнього фінанасового забезпечення

Можливе оформлення е-візи, детальніше – за цим посиланням.

Угода (у формі обміну нотами) між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Сінгапур про взаємне скасування візових вимог для осіб, які користуються дипломатичними, службовими та офіційними паспортами, від 26.06.2006 р.

(Зміни до Угоди див. в Угоді (702_005) від 17.07.2009 р.)

Поради подорожуючим: Сінгапур

Словаччина

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, біометричних службового або паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів

Угода між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз від 18.06.2007р.

Угода між Україною та Європейським Союзом про внесення змін до Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз від 23.07.2012 р.

Regulation (EU) 2017/850 of the European Parliament and of the Council of 17 May amending Regulation (EC) No 539/2001 listing the third countries whose nationals must be in possession of visas when crossing the external borders and those whose nationals are exempt from that requirement

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Словацької Республіки про скасування візового режиму для власників дипломатичних або службових паспортів (у формі обміну нотами) від 08.06.2000 р.

Угода між Україною та Словацькою Республікою про місцевий прикордонний рух від 30.05.2008 р.

(Зміни до Угоди додатково див. в Угоді (703_090) від 17.06.2011 р.) 

Поради подорожуючим: Словаччина

Словенія

Соломонові острови

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон (за умови отримання попереднього дозволу на в'їзд від Міністерства торгівлі, промисловості, праці та імміграції країни).

Поради подорожуючим: Соломонові острови

Сполучене Королівство

Режим в’їзду: Візовий.

Поради подорожуючим: Велика Британія

США

Режим в'їзду: Візовий.

Поради подорожуючим: США

Судан

Режим в'їзду: Візовий.

Поради подорожуючим: Судан

Сурінам

Режим в'їзду: Візовий.

Поради подорожуючим: Сурінам

 

Т


Таджикистан

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Таджикистан про безвізові поїздки громадян від 06.07.2001 р.

Поради подорожуючим: Таджикистан

Таїланд

Режим в'їзду: Безвізовий до 90 днів - для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, до 30 днів - для пред’явників паспорта громадянина України для виїзду за кордон для поїздок з туристичною метою (з 14.04.2019).

Угода між Урядом України та Урядом Королівства Таїланд про скасування візових вимог для пред'явників дипломатичних, службових та офіційних паспортів від 18.10.2007 р.

Поради подорожуючим: Таїланд

Танзанія

Режим в'їзду: Візовий.

Поради подорожуючим: Танзанія

Тимор-Леште (Східний Тимор)

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон в аеропорту або морському порту м.Ділі (строком до 30 днів) для перебування в країні з туристичною або діловою метою. Детальніше – за цим посиланням.

Поради подорожуючим: Тимор-Леште

Того

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон.

Поради подорожуючим: Того

Тонга

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон (строком до 30 днів).

Поради подорожуючим: Тонга

Тринідад і Тобаго

Режим в’їзду – Візовий.

Поради подорожуючим: Тринідад і Тобаго

Тувалу

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення візи в пунктах пропуску через кордон (строком до 30 днів) для поїздок з туристичною метою.

Поради подорожуючим: Тувалу

Туніс

Режим в’їзду: Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта), візовий для пред’явників паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини.

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів (за дипломатичним паспортом, службовим паспортом); до 90 днів (за паспортом громадянина України для виїзду за кордон, проїзним документом дитини) для поїздок з туристичною метою в рамках туристичних груп.

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Туніської Республіки про взаємне скасування візового режиму для пред’явників дипломатичних, службових та спеціальних паспортів, від 29.11.2014 р.

Поради подорожуючим: Туніс

Туреччина

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, паспорта громадянина України у вигляді ID-картки).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів

Угода між Урядом України та Урядом Турецької Республіки про взаємну відмову від оформлення віз для власників дипломатичних, службових або спеціальних паспортів від 07.04.1994 р.

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки про умови взаємних поїздок громадян від 22.12.2011 р. (зі змінами, внесеними Угодою від 14.03.2017 р.)

Поради подорожуючим: Туреччина

Туркменістан

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта), візовий для пред’явників паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини.

Дозволений строк безвізового перебування: до 30 днів (за дипломатичним паспортом, службовим паспортом)

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Туркменістану про взаємні поїздки громадян від 18.05.2000 р.

Угодою, зокрема, встановлено спрощений порядок оформлення віз для громадян України, які:

- в'їжджають до Туркменістану з метою відвідання тяжкохворого члена родини або близького родича, для участі в похоронах члена сім'ї або близького родича;

- потребують термінової медичної допомоги, або осіб з тяжкими захворюваннями, а також супроводжуючих їх осіб;

- володіють нерухомістю в Туркменістані;

- в'їжджають до Туркменістану у звязку з необхідністю реалізації їх спадкових прав.

Поради подорожуючим: Туркменістан

 

У


Уганда

Режим в’їзду: Візовий. Можливе оформлення е-візи, детальніше – за цим посиланням.

В'їзд до країни також можливий за т.зв. єдиною візою, оформленою відповідно до Угоди між Кенією, Руандою та Угандою щодо впровадження єдиної візи для іноземців (набрала чинності 01.01.2014 р.). Єдина віза дійсна для подорожі Кенією, Руандою та Угандою, та оформлюється як одноразова строком до 90 днів в пунктах пропуску через кордон або дипломатичним представництвом однієї з трьох країн.

Поради подорожуючим: Уганда

Угорщина

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, біометричних службового або паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів

Угода між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз від 18.06.2007р.

Угода між Україною та Європейським Союзом про внесення змін до Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз від 23.07.2012 р.

Regulation (EU) 2017/850 of the European Parliament and of the Council of 17 May amending Regulation (EC) No 539/2001 listing the third countries whose nationals must be in possession of visas when crossing the external borders and those whose nationals are exempt from that requirement

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Угорської Республіки про умови поїздок громадян від 09.10.2003 р. (застосовується в частині, що не суперечить положенням Угоди Україна - ЄС про спрощення оформлення віз, окрім безвізових поїздок власників службових паспортів)

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Угорської Республіки про правила місцевого прикордонного руху від 18.09.2007 р.

Поради подорожуючим: Угорщина

Узбекистан

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Узбекистан про умови взаємних поїздок громадян від 12.10.2000 р.

Поради подорожуючим: Узбекистан

Уруґвай

Режим в’їзду: Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, з 15.02.2019 р. – для пред’явників паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів з дати першого в'їзду (за дипломатичним паспортом, службовим паспортом); до 90 днів з можливістю продовження строку перебування на наступні 90 днів (за паспортом громадянина України для виїзду за кордон, посвідченням особи моряка – з 15.02.2019 р.).

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Східної Республіки Уругвай про взаємне скасування візових вимог, від 26.09.2018 р.

Угода між Урядом України та Урядом Східної Республіки Уругвай про відмову від віз для осіб, які користуються дипломатичними, службовими та офіційними паспортами, від 25.04.2012 р.

Поради подорожуючим: Уругвай

 

Ф


Фіджі

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення безкоштовної візи в пунктах пропуску через кордон (строком до 4-х місяців).

Поради подорожуючим: Фіджі

Філіппіни

Режим в'їзду: Візовий.

Поради подорожуючим: Філіппіни

Фінляндія

Франція

 

Х


Хорватія

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, біометричних службового або паспорта громадянина України для виїзду за кордон, посвідчення особи моряка, посвідчення члена екіпажу цивільного екіпажу літака). 

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів (за дипломатичним паспортом, біометричним службовим паспортом, біометричним паспортом громадянина для виїзду за кордон); до 30 днів (за посвідченням особи моряка); 15 днів (за посвідченням члена екіпажу цивільного екіпажу літака)

Угода між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз від 18.06.2007р.

Угода між Україною та Європейським Союзом про внесення змін до Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз від 23.07.2012 р.

Regulation (EU) 2017/850 of the European Parliament and of the Council of 17 May amending Regulation (EC) No 539/2001 listing the third countries whose nationals must be in possession of visas when crossing the external borders and those whose nationals are exempt from that requirement

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Хорватія про умови взаємних поїздок громадян від 16.12.2005 р.

Поради подорожуючим: Хорватія

 

Ц


Центральноафриканська Республіка

Режим в'їзду: Візовий.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: ЦАР

 

Ч


Чад

Режим в'їзду: Візовий.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Чад

Чехія

Чилі

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів (за дипломатичним паспортом, службовим паспортом); до 90 днів (за паспортом громадянина України для виїзду за кордон, проїзним документом дитини), якщо метою поїздки не є імміграція, постійне проживання або здійснення прибуткової діяльності

Угода між Урядом України та Урядом Республіки Чилі про відмову від віз для осіб, які користуються дипломатичними, службовими або офіційними паспортами, від 26.03.1997 р.

Угода між Урядом України та Урядом Республіки Чилі про умови взаємних поїздок громадян, від 24.04.2015 р.

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Чилі

Чорногорія

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, проїзного документа дитини).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів з дати першого в'їзду

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Чорногорії про взаємні поїздки громадян від 15.06.2010 р.

Поради подорожуючим: Чорногорія

 

Ш


Швейцарія

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, біометричних службового або паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів

Угода між Кабінетом Міністрів України та Швейцарською Федеральною Радою про взаємне скасування візового режиму для власників дипломатичних, службових та спеціальних паспортів від 11.07.2003 р. 

Regulation (EU) 2017/850 of the European Parliament and of the Council of 17 May amending Regulation (EC) No 539/2001 listing the third countries whose nationals must be in possession of visas when crossing the external borders and those whose nationals are exempt from that requirement

Поради подорожуючим: Швейцарія

Швеція

Шрі-Ланка

Режим в'їзду: Візовий. Можливе оформлення електронного дозволу на в’їзд, детальніше – за цим посиланням.

Поради подорожуючим: Шрі-Ланка

 

Я


Ямайка

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Дозволений строк безвізового перебування: до 30 днів з метою туризму або культурного обміну

Інформація про державу на веб-платформі МЗС «ДРУГ»: Ямайка

Японія

Режим в'їзду: Безвізовий (для пред'явників дипломатичного паспорта), візовий для пред'явників службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів (за дипломатичним паспортом)

Угода між Урядом Союзу Радянських Соціалістичних Республік та Урядом Японії про взаємну відмову від консульських зборів за видачу віз (у формі обміну листами) від 26.02.1965 р.

Поради подорожуючим: Японія